Ender Tekin Babam sözleri

Ender tekin Babam sözleri Muhteşem ilahi, Baba hasreti çeken Herkesi derinden etkileyecek, Gözyaşlarınıza boğulacaksınız. Ender tekin 2018 ilahisi

Ender Tekin Babam sözleri Ender tekin Baysem müzik yapımdan 2018 yılında çıkardığı bu muhteşem eser Babam ilahisi, Baba hasreti çeken herkesi etkileyecek en güzel ilahiler arasında yerini aldı.

Ender Tekin Babam ilahisi sözleri

Bu sabah bayram namazı ardından
Bak yine özledim ben geldim babam
Kabrinde çicekler açmış kokuyor
Kokladım sen gibi sen gibi babam

 

İşte tam şurada işte tam şu anda

Bir ölüm gelse bayram tadında

Dardayım baba hemde çok darda

bir ölüm gelse bayram tadında

 

Bak baba herkes bayramda burada

Bak bende buradayım leylam da burada

Üzülme herkes ergeç sonunda

Senin girdiğin kabre girecek

 

İşte tem şurada işte şu anda

Bir ölüm gelse bayram tadında

Dardayım baba hemde çok darda

Bir ölüm gelse bayram tadında

Ender Tekin Biyografi

Ender Tekin Kırşehir ‘in Özbağ kasabasında doğdu. Ankara ‘da büyüdü.

Tamamı kendi söz ve bestelerinden oluşan üç albüm yapan Ender Tekin albümleri sırasıyla Sende Köleyim, Ellerim Semada ve Oy Gülüm

Albümleri Dışında tel tek eserler üreten Ender Tekin Cumamız Mübarek olsun ilahisi, Suriye ilahisi, Gül kırmızı olur Anne ilahisi, 15 Temmuz Gecesi ilahisi, Ramazan ilahisi, Yılbaşı ilahisi, Evet ilahisi, üçüncü bahar ilahisi, Babam ilahisi, Adı Mustafa ilahisi gibi bir çok esere imza atarak ilahi ve ezgi camiasında birbirinden güzel eserler kazandırmaya devam etti.

Eserlerinde Mazlum müslümanları sık sık anarak mazlumların sesi haline geldi. Gazze’den Suriye’ye Ramallah’tan Arakan’a mazlum milletlerin seslerini ilahileriyle duyurmaya çalışmaktadır.

ülkemizdeki mazlumlarada gözlerini kapamayan Ender Tekin 15 Temmuz Gecesi ve başörtü zulmü gören kardeşlerinede ses vererek bir çok ilahi besteleyerek söyemiştir.

Türkiye’nin hemen heryerinde konserler veren Ender Tekin, Medine Tv ve Bayram Fm ‘de büyük kitlelere sesini duyrmaya devam ediyor.

Ender Tekin ilahileri

Ender Tekin Babam

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here